Brannvernutstyr

Tjenester levert av profesjonelle skorstein eksperter

Tilbud

Dūmvadu tīrīšana un skursteņslauķa pakalpojumi

Dūmvadu tīrīšana ir obligāta un regulāra procedūra, kas ir jāveic dažāda veida krāsns vai katlu aprīkojuma drošas ekspluatācijas nodrošināšanai.

Mēs piedāvājam profesionālus skursteņslauķa pakalpojumus, kas ļaus jums neuztraukties par jūsu dūmvadu darbību un garantēs to korektu funkcionēšanu uz ilgstošu ekspluatācijas periodu.

Skursteņslauķa pakalpojumu sniegšanas reglaments

Darbu komplekss obligāti iekļaus:

  • Tehniskā stāvokļa novērtēšanu;
  • Visu kanālu un dūmvadu pilnu mehānisku attīrīšanu no kvēpiem, ķieģeļu nobrukumiem un cita veida gružiem;
  • Iespējamo noplūžu likvidāciju caur šuvēm un plaisām;
  • Tekošo remontu;
  • Cauruļu dabiskās aizsargventilācijas gaisa vadu attīrīšanu;
  • Skatdurvju apkalpošanu un remontu;
  • Pietiekošas velkmes esamības pārbaudi dūmvados un dabiskās ventilācijas kanālos.

Dūmvadu apkalpošana arī paredz nepieciešamos attīrīšanas darbus, tajā skaitā paša apkures aprīkojuma attīrīšanu – katli, krāsnis, kamīni un cits aprīkojums organiskās degvielas sadedzināšanai.

Profesionāls nodrošinājums

Mūsu darbinieki ir meistari-tīrītāji, kas izgāja profesionālo apmācību, un kuriem ir ne tikai speciālas apliecības, bet arī liela pieredze dūmvadu un ventilācijas sistēmu apkalpošanā, kas pastāvīgi apliecina viņu augsto kvalifikācijas līmeni.

Mēs veicam dūmvadu un ventilācijas sistēmu tīrīšanu izmantojot profesionālo aprīkojumu un mūsdienu tehnoloģijas. Savā darbā mūsu speciālisti neaprobežojas ar vienkāršo vizuālo apskati, bet plaši izmanto speciālas spoguļu sistēmas un videonovērošanas kameras. Tā nebūs vienkārša mehāniska gaisa vadu kanālu tīrīšana – profilakses nolūkos tiks izmantotas jaunākās tehnoloģijas ar ķīmisko darbu veikšanas paņēmienu pielietošanu.

Cenas un papildus informācija

Ja Jums ir jautājumi vai Jūs vēlaties pasūtīt skursteņslauķa pakalpojumus, piezvaniet mums +371 27249249 vai uzrakstiet, un mēs sazināsimies ar jums tuvākajā laikā!

Mūsu menedžeri ir gatavi Jums palīdzēt ar pareizo izvēli un pilnu tehnisko konsultāciju.