Brannvernutstyr

Tjenester for rengjøring av mekanisk trykkventilering

Tilbud

Informasjon

Mehāniskās piespiedu ventilācijas tīrīšanas darbu komplekss

Ventilācijas sistēmas, kurām neveic periodisku tīrīšanu, ar laiku kļūst par vienu no būtiskākajiem ugunsbīstamajiem faktoriem. Putekļu un netīrumu uzkrāšanās ir ne tikai aizdegšanās avots, bet arī iemesls ātrai liesmu izplatībai pa gaisa vadiem uz blakus esošām telpām, palielinot ugunsgrēka rašanās varbūtību visā ēkā.

Mūsu uzņēmums piedāvā mehāniskās piespiedu ventilācijas tīrīšanas pakalpojumus, kuri iekļauj:

  • Vizuālo apskati;
  • Apsekošanu ar speciālu video tehnikas palīdzību;
  • Visu nepieciešamo cauruļvadu tīrīšanas pasākumu izpildi;
  • Atbilstošu aktu sastādīšanu.

Kā tiek tīrītas ventilācijas sistēmas?

Mehāniskās piespiedu ventilācijas tīrīšanu veic tikai apmācīts personāls, bet pats process tiek īstenots vismaz trīs etapos:

  • Tiek veikts vizuālais gaisa vadu piesārņojuma stāvokļa novērtējums. Priekš tā tiek izmantota parastā vizuālā apskate, ar lūku un ventilācijas restu noņemšanas palīdzību, kā arī tiek izmantotas speciālas videokameras.
  • Saskaņā ar apsekošanas rezultātiem, tiek sagatavots pasākumu plāns un tiek piemeklēta tīrīšanas metode, kura savukārt, var tikt realizēta (Mehāniskā veidā; Izmantojot ķīmiskos reaģentus; Mitrā veidā; Izmantojot kriogēnu)
  • Nobeigumā ar speciālu dezinfekcijas līdzekļu palīdzību tiek veikta pilnīga visu cauruļvadu dezinfekcija. Atkarībā no telpas izmantošanas veida, kurā tiek veikta tīrīšana, tiks pielietoti dažāda veida dezinfekcijas līdzekļi.

Kāpēc ir nepieciešams periodiski tīrīt ventilācijas sistēmas?

Mehānisko piespiedu ventilācijas tīrīšanu ir ieteicams veikt divas reizes gadā, jo pretējā gadījumā, atteikšanās no apkopes var novest ne tikai pie tās funkcionalitātes samazināšanās un kaitīgo mikroorganismu rašanās, bet arī paaugstināt aizdegšanas risku un ugunsgrēka izplatīšanos. Jo, priekš ar putekļiem aizsistu gaisa vadu sienu aizdegšanās pietiks vien ar nelielu dzirksteli, bet gaisa plūsmas ar lielu ātrumu beigu beigās izplatīs ugunsgrēku pa visu ēku.

Cenas un papildus informācija

Ja Jums ir jautājumi vai Jūs vēlaties pasūtīt mehāniskās piespiedu ventilācijas tīrīšanu, piezvaniet mums +371 27249249 vai uzrakstiet, un mēs sazināsimies ar jums tuvākajā laikā!

Mūsu menedžeri ir gatavi Jums palīdzēt ar pareizo izvēli un pilnu tehnisko konsultāciju.